Endurocross from Hell


09-11-08 12:11 | Filed Under: Events

Poze Cupa EnduroCross from Hell Mures

REZULTATE FINALE ENDUROCROSS FROM HELL TG MURES 8 NOIEMBRIE 2008

CATEGORIA C
I. Fodor Elemér – 318 – 8 ture
II. Barna Remus – 338 – 8 ture
III. Ravasz István – 315 – 8 ture
IV. Maxim Árpád – 305 – 8 ture
V. Katona Zsolt – 335 – 8 ture
VI. Eperesi Mihai – 324 – 8 ture
VII. Dobos Nelutu – 330 – 8 ture
VIII. Balazs Csaba – 306 – 8 ture
IX. Nagy Levente – 334 – 8 ture
X. Banga Csaba – 337 – 8 ture
XI. Mug Radu Alin – 327 – 8 ture
XII. Simon Mircea – 321 – 8 ture
XIII. Catana David – 312 – 8 ture
XIV. Kocsis István – 328 – 7 ture
XV. Bodoni Zsolt – 336 – 7 ture
XVI. Fogarasi Zoltán – 304 – 7 ture
XVII. Lázár Tamás – 319 – 7 ture
XVIII. Székely József – 307 – 7 ture
XIX. Lóránd Laczkó – 326 – 7 ture
XX. Varga Zsolt – 331 – 7 ture
XXI. Suciu Cristian – 308 – 7 ture
XXII. Király Dan Stefan – 325 – 7 ture
XXIII. Izsák Szabolcs – 320 – 7 ture
XXIV. Moldovan Silviu Gabriel – 317 – 7 ture
XXV. Tőkés Dávid – 314 – 6 ture
XXVI. Roman Rares – 316 – 6 ture
XXVII. Radu Paul Mihai – 323 – 6 ture
XXVIII. Nagy Szabolcs – 310 – 6 ture
XXIX. Huzoni Adrian Radu – 302 – 6 ture
XXX. Szasz György Attila – 313 – 6 ture
XXXI. Cinjdea Adrian Nicolae – 309 – 6 ture
XXXII. Bogáti Szilárd – 319 N – 5 ture
XXXIII. Boanta Sorin Adrian – 300 – 5 ture
XXXIV. Zaharie Lucian – 303 – 3 ture
XXXV. Cristal Pal – 329 – 3 ture
XXXVI. Salajan Marius Gabriel – 301 – 3 ture
XXXVII. Biblia Szabolcs – 333 – 3 ture
XXXVIII. Muresan Sergiu – 322 – 2 ture
XXXIX. Joó József – 332 – 1 tur

CATEGORIA A
I. Kovács Ervin Zsolt – 100 – 15 ture
II. Oláh László – 102 – 14 ture
III. Sangeorzan Ionut Stelian – 104 – 10 ture
IV. Balázs István – 103 – 1 tur

CATEGORIA B
I. Mircea Otto – 201 – 11 ture
II. Filimon Ervin – 208 – 11 ture
III. Mircea Gusztáv Róbert – 200 – 11 ture
IV. Nagy Krisztián – 204 – 11 ture
V. Conspan David – 203 – 11 ture
VI. Molnár Endre – 209 – 10 ture
VII. Bocarcea Liviu – 206 – 10 ture
VIII. Bocarcea Catalin – 205 – 10 ture
IX. Rus Flavis – 207 – 9 ture
X. Nagy Daniel – 202 – 3 ture

CATEGORIA D
I. Brad Mihai George – 400 – 6 ture
II. Király Árpád – 409 – 6 ture
III. Bíró Levente Ákos – 407 – 6 ture
IV. Nyárádi László – 403 – 6 ture
V. Botos Ioan – 412 – 6 ture
VI. Concioin Mihai – 413 – 6 ture
VII. Ticos Mircea Daniel – 414 – 6 ture
VIII. Ghica Viorel – 408 – 6 ture
IX. Hondrari Marcel – 411 – 5 ture
X. Balanean Eugen Ciprian – 401 – 5 ture
XI. Halmagi Sergiu – 405 – 5 ture
XII. Szovátai Szabolcs – 402 – 5 ture
XIII. Daróczi Szabolcs – 404 – 3 ture

Related Posts:

  • No Related Posts

timeline